Çağrı Merkezi: 0850 515 00 51

Değişim

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim veya iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan değişim ve iade başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak değişim veya iade yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 7 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

Değişim için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir;

- Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte YURTİÇİ KARGO ile fatura üzerindeki adrese gönderilmelidir. (Yurtiçi kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.Değişimlerdeki kargo ücretleri tarafınızca karşılanmaktadır.)
- Değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.


- Değişim için 0530 862 28 86 numaralı hattımızdan iletişime geçmeniz gerekmektedir.
- Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir.
- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve lenabutik.com tarafından sizinle iletişime geçilerek değişim veya iade işlemleri yapılır.
- İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. lenabutik.com bu duruma müdahale edemez.